• 27 KOL. 21

– svima –
    POZIV

Poštovani,

ovim Vas putem pozivamo na potpisivanje Ugovora za javnu nabavu “REKONSTRUKCIJA ODJELA ABDOMINALNE KIRURGIJE“ s odabranim ponuditeljem ĐURKIN d.o.o.. Ukupna vrijednost radova iznosi 2.959.646,14 kn bez PDV-a, odnosno 3.699.557,68 kn s PDV-om.

Rekonstrukcijom Odjela abdominalne i dječje kirurgije ŽBČ dobiva novo uređene i moderne prostore za smještaj svojih pacijenata, te se na taj način podiže standard zbrinjavanja pacijenata u ŽBČ.

Svečano potpisivanje ugovora će se održati u ponedjeljak 30.08.2021. godine, s početkom u 11 sati, u prostorijama ravnateljstva Županijske bolnice Čakovec (Dvorana za sastanke), u prisustvu ravnatelja Županijske bolnice Čakovec Igora Šegović, dr.med., spec. pedijatrije, su.spec. pedijatrijske gastroenterologije, župana Međimurske županije Matije Posavca, mag.ing., pročelnice Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb dr.sc. Sonje Tošić-Grlač, pročelnika Službe kirurških djelatnosti Dražena Krištofića, dr.med., spec. opće kirurgije, subspec. abdominalne kirurgije i Maje Đurkin Međimurec, direktorice tvrtke „Đurkin d.o.o.“

S poštovanjem,

Ravnatelj